Nabídka služeb

Drink & Drive

Mezi další nabídky jsme zařadili službu Drink and drive. Odvezeme vás i vaše auto z jakékoliv plánované či neplánované akce kdy jste požili alkohol. Pro tuto službu máme i pojištění, pokud bychom způsobili nějakou škodu na vašem vozidle, zavazadlech  nebo na zdraví. Profesionální služba pro odvoz Vašeho vozu spolu s Vámi, vhodná především v případech, kdy nemůžete řídit, požili jste alkohol i za jakýchkoliv jiných okolností. Odvoz vozu zajišťují nejzkušenější řidiči, kteří jsou pojištěni pro případné nehody a škody.

Rent Drive

Pronájem řidiče na dobu neurčitou. Kdy potřebujete pouze řidiče a vůz chcete použít vlastní.

Firemní taxi / svozy zaměstnanců

Staňte se našim smluvním partnerem, a jezděte za zvýhodněnou cenu. (konkrétní kalkulaci Vám poskytne obchodní oddělení). Plaťte jednou měsíčně na fakturu. Využívejte služeb spolehlivé taxi služby i pro cesty mimo Blansko, Boskovice a do zahraničí za zvýhodněné ceny. Možnost plateb firemními kartami.

Vícemístná přeprava

Taxi pro 8 osob má nesčetné možnosti využití. Taxi pro 8 osob je výhodné nejen finančně, ale i organizačně a časově. Jeho pomocí rozvezete celý večírek, posbíráte celou rodinu na 8 zastávkách při cestě na rodinnou oslavu, vyrazíte s partnerkou/partnerem a všemi dětmi na rodinný výlet, aniž byste museli řídit, přivezete zákazníky na prodejní akci, dopřejete pohodlný odvoz obchodním partnerům třeba na letiště atd. Vaši fantazii se meze nekladou. Pro bližší kalkulace se nebojte nás zeptat, dispečer Vám udělá předběžný výpočet zdarma. Máme více vozidel pro přepravu 8+1.

Taxi pro děti

Nemůžete-li z časových, nebo jakýchkoliv jiných důvodů odvézt své děti do školy, na trénink, k lékaři nebo na prázdniny, zavolejte a my zajistíme jejich bezpečný odvoz a doprovod všude po městě a okolí.

Víme, že vaše děti jsou to nejdůležitější co máte, proto přistupujeme k vašim dětem s maximální odpovědností. Jakmile dítě přivezeme na místo určení, nabízíme rodičům zaslání potvrzovací SMS, že dítě bylo dovezeno a předáno v pořádku.

Vašim dětem nabízíme použití certifikovaných autosedaček. Tuto skutečnost je třeba dopředu objednat.

SENIOR TAXI

Služba senior taxi je určena pro všechny seniory a především osoby se zhoršenou pohyblivostí. Držitelé Senior pasu mohou využít zvýhodněné jízdné 22 Kč/km.

U služby senior taxi se počítá se zhoršenou pohyblivostí zákazníka, vyškolený řidič Vám pomůže s nástupem i výstupem z automobilu, popřípadě vynést nákup, nebo jiná zavazadla.

SENIOR TAXI pro obce

Naše společnost nabízí obcím službu přepravy občanů důchodového věku – tzv. senior taxi.

Senior taxi má ulehčit život starším občanům – například při přepravě k lékaři, do nemocnice či do lékárny. Služba senior taxi se stává nedílnou součástí sociální politiky, velmi vítanou ve všech obcích, které ji již zavedly. Již dnes nás využívá velké množství seniorů ze senior center.

Obecní senior taxi – jak to funguje?
1. Město určí adresy míst – destinací obecního senior taxi (např. nemocnice, lékaři, lékárny, rehabilitace, pošty, úřady…)
2. Senior – typicky osoba starší 65 let, či držitel senior pasu – si dopravu objedná 24 hodin předem. Na dané místo ho zaveze, včetně 1 osoby doprovodu zdarma pro handicapované seniory.
3. Senior zaplatí pouze za přistavení vozidla částku 20 Kč. Cenu za ujeté kilometry proplácí město.

Kontrola služby ze strany obce
Obce si mohou stanovit měsíční limit čerpané služby, omezit počet jízd na osobu. Pro kontrolu slouží: jednak objednávkový systém – zobrazuje podrobnosti jednotlivých jízd. GPS monitoring, který zaznamenává a umožňuje zpětně dohledat reálný pohyb vozidla při uskutečnění objednané jízdy.

Výhody pro Vaší obci
Díky službě senior taxi získáte: personál s praxí přepravy seniorů a handicapovaných občanů a naprostou transparentnost realizovaných jízd a zpětnou kontrolu vynaložených prostředků.

Nabízíme Vám nejen bohaté zkušenosti provozu taxi služby a přepravu ekologickými vozidly, ale také možnost zvýšit kredit Vaší obce v očích starších občanů.

Krom toho ušetříte na vstupu – řešení totiž nevyžaduje žádnou vstupní investici, a ušetříte také na výstupu – jsme totiž plátci DPH.

KONTAKT PRO OBCE
Pro vypracování konkrétní nabídky či jakýkoliv dotaz se obraťte na e-mail: taxi@florenti.cz nebo telefonicky na čísle 777 23 82 23