Taxi Blansko

Taxi Boskovice

Po Blansku a Boskovicích

Na klub Mlýn (Dolní Lhota)

Do Rájce

Do Brna

O naší TAXIslužbě

Taxislužbu v Blansku jsme začali provozovat v roce 2001. Přes počáteční nesnáze jsme se dokázali prosadit, a to hlavně díky nízké ceně 50 Kč odkudkoliv kamkoliv po Blansku.

Postupem času se nám podařilo rozšířit flotilu o další vozy a rozšířit množství námi nabízených a poskytovaných služeb. Můžeme s klidným svědomím říci, že Blansko jsme naučili jezdit taxíkem. Naším motem je:  poskytovat služby levně a bez komplikací. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vracejí. I při výrazném nárůstu konkurenčních taxislužeb, dokážeme udržet standard a nadále pracujeme na zdokonalování služeb.

Dnes naše společnost pokrývá největší kapacitu přepravených klientů. Naše služby jsou základem dobrého fungování.

Naše služby jsme rozšířili i na Boskovicko, tedy region který je s Blanskem spojen. Zde doplňujeme vozový park a sjednocujeme naše služby aby odpovídal standartu.

Jako první jsme v Blansku rozšířili služby natolik, že poskytujeme dispečink na kterém se dozvíte V jakém čase, jaké vozidlo a předběžnou cenu přepravy.

Mezi další nabídky jsme zařadili službu Drink and drive. Odvezeme vás i vaše auto z jakékoliv plánované či neplánované akce kdy jste požili alkohol. Pro tuto službu máme i pojištění, pokud bychom způsobili nějakou škodu na vašem vozidle, zavazadlech  nebo na zdraví.

Firmám nabízíme platbu na fakturu, kde při častém využívání našich služeb, prodlužujeme dobu splatnosti až na 60 dnů. Ceny pro Firemní zákazníky máme upraveny speciálním ceníkem

Jako jedinní v Blansku nabízíme přepravu 8 osob v jednom vozidle. Cena za takovou přepravu je sice vyšší, ale min. o 50% levnější než dvěma vozidly.

Jan Pavloň (c) 2010