Taxi Blansko

Taxi Boskovice

Po Blansku a Boskovicích

Na klub Mlýn (Dolní Lhota)

Do Rájce

Do Brna

Nabídka TAXI služeb

Pronájem řidičů

Máte vlasní vůz a nechcete jej řídit? Chcete, aby na vaší oslavě mohli všichni pít? Potřebujete vlastním firemním vozem odvést zboží nebo zákazníka? Pro tyto situace nabízíme pronájem řidičů.

Drink and drive

V případě že plánovaně, nebo neplánovaně požijete alkohol a chcete se vyhnout zanechání vozidla na místě, nebo vyhnout se postihu od Policie, za řízení pod vlivem alkoholu. Využijte našich služeb, kdy vám bezpečně i s vámi dopravíme vůz na vámi požadované místo. Naši řidiči jsou pojištěni pro jakýkoliv případ našeho pochybení.

Přeprava osob

Přepravu osob využívají především ti, kteří nechtějí aby vozidlo bylo označeno jako taxi (např. svatba), nebo ti co se potřebují často přepravovat na náklady firmy a přitom si zachovat určitou prestiž (letiště, jednání s klientem apod.) Při přepravě osob můžeme převést až 8 cestujících ve vozidle.

Taxislužba

Taxislužbu nabízíme jako celek pro Boskovice i pro Blansko. Jsme největší taxilužba v regionu a snažíme se naše služby nabízet se 100% profesionalitou. Nebojíme se uznat kritiku a nedostatky řešit k spokojenosti zákazníka. Klidně vás odvezeme na naše náklady, pokud dojde k našemu pochybení.Zákazník je pro nás nejdůležitější a budeme rádi, když se k nám vrátí.

Přeprava zásilek - kurýrní služba

Zajišťujeme expresní přepravu zásilek po ČR. Ve spolupráci se spedičnmi firmami vám zajistíme optimální řešení přepravy požadovaného zboží.

Dispečink

Jako jediní nabízíme profesionální služby pro komunikaci se zákazníkem. Máme vyškolené operátory, kteří vám sdělí. Veškeré potřebné informace pro váš převoz. Vozidla jsou vybavena GPS lokátory a proto se dá určit i čas příjezdu k vám.

Jan Pavloň (c) 2010